Mėnulio pilnaties meditacija

2024-05-24 19:30 - 2024-05-24 20:30

Pilnaties metu jaučiame suaktyvėjusią energiją tiek gamtoje, tiek mūsų savijautoje. Sujautrėja emocijos, suaktyvėja kūrybinis, psichinis potencialas. Taigi, pilnatis yra stiprus laikas, kuomet verta atsigręžti į save medituojant, kūriant, kontempliuojant atjautą ir meilę.
Visi patyrėme, kad pilnatis yra puiki dvasinio augimo galimybė dėl padidėjusios energijos planetoje. Tai laikas prisijungti prie šios meditacijos, kad skleistume meilę pasaulyje ir mūsų pačių viduje.

Siūlydami savo meilę žmonėms, su kuriais gvename tame pačiame pasaulyje ir laike, nuraminame juos, save ir visa, kas vyksta aplinkui. Duodant ir priimant meilę, palengvėja sunkumai. Mylėdami ir jausdamiesi mylimi niekad nesijausime vieniši. Meilė sau, šeimai, šaliai, pasauliui, visatai padidina harmoniją, turinčią įtakos mums visiems. Kaip akmenuko, įmesto į vandenį, sukeltas raibuliavimas, taip ir duota meilė panyra gilyn ir suteikia meilę tam, kas ją davė. Žodžiu, meilė, kurią duodame, tai meilė, kurią gausime. Meilę, kurią suteikiame kitiems, palengvina jų sugebėjimą siųsti meilę kaip dovaną toliau. Meilė daugina pati save, o jos sukurta harmonija mus visus maitina.

Kaip ir daugelis dvasinių mokyklų ir praktikų, mes kiekvieną mėnesį vienijamės švęsti pilnatį. Praktikuosime CHANDRA NAMASKAR (Mėnulio sveikinimą) bei medituosime.

 

KAINA: 15 EUR arba 1 k. atžyma abonemente.

Registruotis >

 

Lokah Samastah Sukhino Bhavantu – Te visi pasaulyje būna laimingi

Naujausi renginiai