Mėnulio pilnaties meditacija

2021-07-23 19:00 - 2021-07-23 20:00

Jau nuo seno lietuvių mitologijoje mėnulis buvo vaizduojamas kaip dievaitis, o viso pasaulio astrologai Žemės palydovui skyrė ypatingą dėmesį. Tačiau labiausiai žmones domina pilnatis. Šią Mėnulio fazę gaubia daugybė paslapčių.

Net 80 proc. žmonių smegenų tūrio sudaro vanduo. Būtent todėl Mėnulis taip stipriai veikia ir žmones, ypač jautrius aplinkai. Moteris žemės palydovas paveikia stipriau nei vyrus, vaikus – stipriau nei suaugusiuosius. Mėnulis veikia dešinįjį smegenų pusrutulį, kuris atsako už kūrybinius siekius ir įkvėpimą. Čia karaliauja žmonių svajonės ir vaizduotė, dabartis ir ateitis. Sprendimai priimami vadovaujantis jausmais ir intuicija.

Pilnaties metas – tai pokyčių metas, seno paleidimas ir naujo gimimas, ypač aktualus emocinis paleidimas. Tai laikas, kai reikėtų įsiklausyti į savo intuiciją – ji šnabžda kur kas garsiau nei įprastai, be to, šiuo laiku, jei labiau gilinsitės į savo vidų nei į išorę, pastebėsite, jog girdite ir jaučiate net ir tuos dalykus, kurie tiesiai šviesiai nepasakomi.

Mėnulio pilanties meditacijos metu atliksime energijos aktyvavimo ir kvėpavimo pratimus bei pozas, todėl rekomenduotina patogi apranga. Medituosime apie pusvalandį už taiką, ramybę ir meilę pasauliui.

 

Meditacija nemokama! Bet visada galite padėkoti ČIA!

Meditacija vyks gyvai studijoje, taip pat ONLINE naudosime Zoom platformą. 

Online prisijungimui prašome registruotis mūsų el. paštu. Renginio dieną atsiųsiu prisijungimus.

 

Lokah Samastah Sukhino Bhavantu – Te visi pasaulyje būna laimingi

Naujausi renginiai