Joga pradedantiems Centre

Daugeliui žmonių joga pirmiausia yra būdas išlaikyti sveiką ir lankstų kūną, į kurį būtų malonu pasižiūrėti ir kuriame būtų patogu gyventi. Kiti į jogą ateina ieškodami pagalbos arba tikėdamiesi išspręsti iškilusias problemas. Dar kiti tiesiog norėtų gauti iš gyvenimo daugiau, nei turi. Bet kuri priežastis paskatinusi jus susidomėti joga, gali būti priemonė ir instrumentas suteikiantis jums neribotas galimybes tobulėti. Norėdami suprasti kas yra joga, jūs turite tai patys išmėginti. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad tai labai keistų fizinių pratimų rinkinys, kuris padeda išlaikyti liesą ir lankstų kūną. Bet po kurio laiko kiekvienas, nuolat užsiimantis joga, pajunta, kaip subtiliai keičiasi jo požiūris į gyvenimą. Pastoviai tonizuodami ir atpalaiduodami kūną bei ramindami protą jūs užčiuopiate vidinės ramybės būseną, kuri yra tikroji jūsų prigimtis ir jogos esmė, kurios sąmoningai ar nesąmoningai siekiame ir kur link po truputį einame.

 

JOGA PRADEDANTIEMS – 4 pamokų kursas. Lankoma 2 kartus per savaitę su galimybe keisti lankymo laiką. Po kursų lankomos Bendros pamokos. Tereikia turėti patogią aprangą, kuri nevaržytų judesių. Batelių nereikia, kilimėlius ir dekius turime. Kursas įvyksta susirinkus 3 ir daugiau žmonių. Registracija būtina.

 

INDIVIDUALIOS PAMOKOS – Pamokos skirtos asmenims pageidaujantiems privatumo, asmeninės erdvės, privačios konsultacijos ir dėmesio. Pamokos tiek pradedantiems, tiek pažengusiems. Užsiėmimo trukmė iki 1 val. 30 min. arba individuali. Registracija būtina.

 

Žingeidūs pradedantieji, karantino metu visi kursai atšaukiami. Esant kursui Online, skelbsime atskirai.

 

Kursų, kurie lankomi antradienį ir ketvirtadienį nuo 9:00 val., pradžia:

X

 

Kursų, kurie lankomi antradienį ir ketvirtadienį nuo 20:00 val., pradžia:

x

 

Kursų, kurie lankomi pirmadienį ir trečiadienį nuo 18:15 val., pradžia:

x

 

Kursų, kurie lankomi šeštadienį ir sekmadienį du savaitgalius iš eilės nuo 12:00 val., pradžia:

X

 

KAINOS

Joga pradedantiems (4 užsiėmimai) 40 EUR

Rekomenduojame Meditacijos įvadas (4 užsiėmimai) 40 EUR

Viena pamoka grupėje 11 EUR

Individuali pamoka (1 užsiėmimas) 50 EUR

Apmokėti galima grynais, bankiniu pavedimu ar banko kortelėmis.

 

INFORMACIJA

Telefonu 8 687 90404, el. paštu namaste@shanti.lt

Informacija

 Vyksta nuo: 2021-01-03
 18:15 - 19:45
REGISTRUOTIS