Apie studiją

Troškimas lemia kančią ir nerimą. Sunaikink visus troškimus. Būk giedras ir laimingas.

Shanti Jogos Studija

įkurta 2001 m. vasario 26 d.

 

Viena pirmųjų ir šiuo metu seniausia jogos studija Lietuvoje, o 2018 metais spalio 10 dieną įkūrėme ir antrąją studiją Vilniuje Ozo parke. Mokome klasikinės integralios hatha jogos vadovaujantis Swami Sivananda Saraswati (1887-1963) mokymu. Studijose visi jogos mokytojai (siromani) ir meistrai (acharya) vedantys užsiėmimus turi pasaulyje pripažintus sertifikatus, bei didelį stažą mokant bei praktikuojant jogą. Stažavosi įvariuose kursuose ir vienuolynuose (ashram).  Shanti studijos nėra užsienio organizacijų ar kitų jogos Mokytojų atstovai, taip pat nesame religinė bendruomenė, sekta ir pan.. Pas mus gali praktikuoti jogą, meditaciją įvairaus amžiaus, tautybių, religinių įsitikinimų, socialinės padėties ir kitų šalių žmonės.

 

Shanti Jogos Studiją įkūrėme pačiame Vilniaus centre, A.Smetonos gatvėje šalia Gedimino prospekto. Tai puiki vieta šalia dirbantiems ir gyvenantiems žmonėms praktikuoti jogą rytais prieš darbą, pietų metu ar po darbų prieš vakaro romumą. Studijos vidinis plotas 165 kv. metrai iš kurių didelė salė, talpinanti virš 30 jogos kilimėlių, turime atskirus persirengimo kambarius vyrams ir moterims, wc ir nedidelę krautuvėlę būtiniausioms reikmėms įsigyti ar sveikų produktų gomurio pamaloninimui. Susisiekimas itin patogus, nes aplink daug viešojo transporto stotelių, o ir labai patogu atvykti dviračiu ar riedžiu. Studijai vadovauja jogos meistras (yogacharya) Aurelijus – Hamsa.

 

Antrąją Shanti Jogos Studiją (Ozo parkas) įkūrėme iš idėjos ir noro plėsti jogos mokymą ir sveiką gyvenseną Vilniaus gyventojams. Vietovę parinkome toliau nuo centro, šalia nuostabaus Ozo parko. Tai puiki vieta minties toliui medituojant ir grynesniam orui atliekant kvėpavimo pratimus, o vasarą jogos pratyboms pačiame parke ant žolės, medžių pavėsyje. Studijos vidinis plotas 70 kv. metrai iš kurių nedidelė salė, talpinanti apie 15 jogos kilimėlių, turime atskirus persirengimo kambarius vyrams ir moterims, wc su dušu ir nedidelę virtuvėlę bei krautuvėlę. Studija pritaikyta nedidelėms grupėms ir individualiems mokymams. Susisiekimas taip pat labai patogus viešuoju ar nuosavu transportu, nes šalia yra didelės stovėjimo aikštelės. Studijai vadovauja jogos meistrė (yogacharya) Dalia – Rukmini.

 

Shanti pagrindiniai tikslai – plėtoti ir populiarinti jogą, skatinti Lietuvos visuomenę domėtis sveika gyvensena.

Shanti Jogos Studija

A. Smetonos g. 2, Vilnius, 01115, Lietuva
+370 687 90404

Atsiskaitomoji sąskaita:

Swedbank LT537300010099717042
Gavėjas: UAB DAIBU
Įm. kodas: 300607569

Shanti Jogos Studija (Oze)

K. Ulvydo g. 11, Vilnius, 08355, Lietuva
+370 610 11515

Atsiskaitomoji sąskaita:

SEB bankas LT507044060008251861
Gavėjas: Dalia Šarkienė

    Parašykite mums