Dinaminė meditacija – Shakti

2024-04-19 19:30 - 2024-04-19 21:00

Ši meditacijos praktika semiasi įkvėpimo iš tradicinės Kundalini jogos, kurios šaknys yra senovės Indijos dvasinėse praktikose. Kundalini Shakti reiškia snaudžiančią dvasinę energiją, kuri, kaip manoma, yra stuburo apačioje, o tikslas yra pažadinti ir pakelti šią energiją įvairiomis praktikomis. Meditacijoje derindami dinamiški ir pasyvūs etapai, kad sukurtų struktūruotą, tačiau lankstų požiūrį į vidinį tyrinėjimą.
Penki meditacijos etapai – šokis, sukrėtimas, stovėjimas, šokis ir gulėjimas – yra sukurti taip, kad palengvintų fizinės ir emocinės įtampos paleidimą, skatintų džiaugsmą ir ramybę ir galiausiai suaktyvintų Kundalini Shakti energiją. Vertėtų visapusiškai įsitraukti į kiekvieną etapą ir leisti judėti natūraliam energijos srautui.

Etapai:
Šokio etapas: šokite pagal melodiją, leisdami sau ir kūnui atsipalaiduoti. Šiame etape siekiama atpalaiduoti protą nuo paviršinių įtampų.
Sukrėtimo etapas: leiskite kūnui savaime kratytis ir šokinėti, pradedant nuo kojų ir judant aukštyn per visą kūną. Šis sukrėtimas padeda išlaisvinti dar gilesnes susikaupusias įtampas ir energijos blokus.
Stovėjimo etapas: stovėjimo užmerktomis akimis ir išlikite ramūs, stebėdami ir jausdami nežymų kūno judesį ir energijos srautą. Šis etapas palengvina perėjimą nuo dinamiško judėjimo prie vidinės ramybės.
Šokio etapas: šokite spontaniškai, leisdami kūnui laisvai judėti be struktūruotų sąmoningų žingsnių. Šiuo etapu siekiama dar labiau išlaisvinti energiją ir skatinti džiaugsmo bei laisvės jausmą.
Gulėjimo etapas: atsigulkite atsipalaidavusioje padėtyje, užmerkite akis. Būkite ramūs ir stebėkite visus kylančius pojūčius, mintis ar emocijas. Šis etapas leidžia integruotis ir giliai atsipalaiduoti.

Pabaigai poilsis ir sąmoningumas: sėdėkite ramiai, palaipsniui sugrąžindami suvokimą į aplinką, tyliems apmąstymams ir dėmesingumui. Praktika užbaigiama mantromis.

Nauda:
Energijos išlaisvinimas: sukrėtimo ir šokio etapai išlaisvina stagnuojančią energiją ir įtampą, skatina katarsio jausmą ir emocinį atsipalaidavimą.
Streso mažinimas: padeda sumažinti stresą, skatindama dinamišką fizinės ir psichinės įtampos paleidimą.
Džiaugsmas ir spontaniškumas: šokių etapai ugdo džiaugsmo jausmą, spontaniškumą ir saviraiškos laisvę.
Sustiprintas sąmoningumas: sėdėjimo ir gulėjimo etapais ugdomas didesnis savęs suvokimas ir gebėjimas atidžiau stebėti mintis ir emocijas.
Vidinė tyla: perėjimas nuo dinamiško judėjimo prie ramybės leidžia pagilinti vidinę ramybę ir tylą.
Proto ir kūno integracija: praktika skatina proto ir kūno harmoniją, holistinę gerovę.
Čakrų aktyvavimas: meditacija skirta suaktyvinti Kundalini Shakti energiją, atsiranda išsiplėtusios sąmonės pojūtis.

Eiga:
15 minučių šokių protiniam ir kūno atsipalaidavimui.
15 minučių sukrėtimo, kad išlaisvintumėte įtampą ir energijos blokus.
15 minučių stovėjimo ramybėje, pereinant nuo dinamiško judėjimo į vidinę ramybę.
15 minučių spontaniškų šokių džiaugsmui ir saviraiškos laisvei.
15 minučių gulėjimo, kad integruotumėte ir giliai atsipalaiduotumėte.
Keletas minučių poilsio ir sąmoningumo tyliems apmąstymams ir dėmesingumui.

Meditacija tinkama visiems!

KAINA: 15 EUR arba 1 k. atžyma abonemente.

Registruotis >

Naujausi renginiai