Jogos pradžiamokslis

Daugeliui žmonių joga pirmiausia yra būdas išlaikyti sveiką ir lankstų kūną, į kurį būtų malonu pasižiūrėti ir kuriame būtų patogu gyventi. Kiti į jogą ateina ieškodami pagalbos arba tikėdamiesi išspręsti iškilusias problemas. Dar kiti tiesiog norėtų gauti iš gyvenimo daugiau, nei turi. Bet kuri priežastis paskatinusi jus susidomėti joga, gali būti priemonė ir instrumentas suteikiantis jums neribotas galimybes tobulėti. Norėdami suprasti kas yra joga, jūs turite tai patys išmėginti. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad tai labai keistų fizinių pratimų rinkinys, kuris padeda išlaikyti liesą ir lankstų kūną. Bet po kurio laiko kiekvienas, nuolat užsiimantis joga, pajunta, kaip subtiliai keičiasi jo požiūris į gyvenimą. Pastoviai tonizuodami ir atpalaiduodami kūną bei ramindami protą jūs užčiuopiate vidinės ramybės būseną, kuri yra tikroji jūsų prigimtis ir jogos esmė, kurios sąmoningai ar nesąmoningai siekiame ir kur link po truputį einame.

 

JOGOS PRADŽIAMOKSLIS – 4 pamokų kursas pradedantiems. Lankoma 2 kartus per savaitę su galimybe keisti lankymo laiką. Po kurso lankomi Bendri užsiėmimai. Tereikia turėti patogią aprangą, kuri nevaržytų judesių. Batelių nereikia, kilimėlius ir dekius turime.

INDIVIDUALŪS UŽSIĖMIMAI – Skirta asmenims pageidaujantiems privatumo, asmeninės erdvės, privačios konsultacijos ir dėmesio. Užsiėmimai tiek pradedantiems, tiek pažengusiems. Trukmė iki 1 val. 30 min. arba individuali.

 

Kursų, kurie lankomi vakarais II (antradienį) ir IV (ketvirtadienį) nuo 17:30 val., pradžia:

Birželio mėn. 6 d. (lankymo dienos 8, 13, 15 d.)

Liepos mėn. 11 d. (lankymo dienos 13, 18, 20 d.)

 

KAINOS

Jogos pradžiamokslis (4 užsiėmimai) 50 EUR – Rekomenduojame išsamų Meditacijos ABC kursą

Vienas užsiėmimas grupėje 15 EUR

Individualus užsiėmimas 70 EUR

Užsiėmimų tvarkaraštis

  Pradžia Pabaiga Mokytojas
Antradienis 17:30 19:00 Aurelijus – Hamsa
Ketvirtadienis 17:30 19:00 Aurelijus – Hamsa
Antradienis
17:30 - 19:00 - Aurelijus – Hamsa - Ozo parkas
Ketvirtadienis
17:30 - 19:00 - Aurelijus – Hamsa - Ozo parkas