Joga senjorams

Pradėti užsiiminėti joga niekada ne vėlu. Nesvarbu, kiek jums metų – penkeri ar šimtas penkeri, – esate tokio amžiaus, kaip jaučiatės. Vėlesni gyvenimo metai iš tiesų gali tapti auksiniais, nes galima pakankamai laiko skirti fiziniam ir dvasiniam tobulėjimui. Daugumą vyresniojo amžiaus žmonių sveikatos problemų sukelia nepakankamas judėjimas, neteisingi mitybos įpročiai ir paviršutinis kvėpavimas. Tačiau kūnas turi neįtikėtiną galią atsistatyti, todėl pradėję daryti jogos pratimus, netrukus geriau miegosite, turėsite daugiau energijos ir pozityviau žvelgsite į gyvenimą. Būkite geri sau ir kantrūs savo kūno trūkumams. Po kelių mėnesių nustebsite pamatę, kad darote dalykus, kurie anksčiau atrodė neįmanomi. Kasdien darykite asanas, pranajamą ir medituokite, taip sumažės baimė ir vienatvės jausmas. Kūnas yra tik sielos instrumentas – tikroji savastis yra nemirtinga.

 

SENJORAMS užsiėmimai vyksta pagal specialią vyresnio amžiaus žmonėms pritaikytą metodiką. Prisijungti prie grupės galite bet kuriuo metu sulaukus 65 metų. Tereikia turėti patogią aprangą, kuri nevaržytų judesių. Batelių nereikia, kilimėlius ir dekius turime.

 

Užsiėmimai vyksta V (penktadieniais) nuo 9:00 val. Užsiėmimo trukmė 1 val. Minimali grupė 2 žmonės. Būtina registracija pirmam kartui.

Mieli senjorai užsiėmimai prasidės spalio mėn. 1 d. Shanti jogos studijoje Ozo parkas adresu K.Ulvydo g. 11!

 

KAINA

Užsiėmimas senjorams (1 kartas) 5 EUR

 

INFORMACIJA

Telefonu 8 687 90404, el. paštu namaste@shanti.lt

Užsiėmimų tvarkaraštis

  Pradžia Pabaiga Mokytojas
Penktadienis 09:00 10:00 Aurelijus – Hamsa
Penktadienis
09:00 - 10:00 - Aurelijus – Hamsa - K.Ulvydo g. 11-433, Vilnius