Joga nėščiosioms

Nėštumo mėnesiai yra brangūs širdžiai ir greitai prabėga. Jūs dalyvaujate naujos gyvybės kūrime ne tik savo kūnu, bet ir emocijomis, mintimis ir dvasia. Kad ir kokia būtų jūsų sveikata arba aplinkybės, joga padės jums lengviau pergyventi nėštumo ir gimdymo permainas, nuo pat pradžių sukurs teigiamą aplinką augančiam vaikui. Jums bus lengviau išvengti tokių problemų, kaip viršsvoris, ištempimo žymės ir nugaros skausmai. Net jeigu jūs anksčiau neužsiminėjote joga, pradėjusios pajusite, kad ir paprasčiausi pratimai pagerina savijautą, o atsipalaidavimas, pranayama (kvėpavimo pratimai) ir meditacija padės jums visą kelią nuo pastojimo iki gimdymo nueiti tikrumo ir ramybės būsenoje. Joga moko žiūrėti į gimdymą drąsiai, gyventi šia diena, ramiai priimti kiekvieną įvykį tada, kai jis ateina. Užsiėmimai ne tik palengvins gimdymą, jie taip pat padės bet kokį įvykį sutikti be panikos ir pasisemti jėgų iš giluminių energijos ir stiprybės šaltinių. Labai svarbu, kad pirmojo nėštumo metu įprotis daryti asanas (pozas), pranayamą ir medituoti taptų nuolatiniu, – kai kūdikis gims, reguliarūs užsiėmimai padės jums nuovargio ir streso metu iš laikyti pusiausvyrą bei gerą savijautą. Joga bus jums stiprybės šaltinis, padėsiantis būti mylinčia ir pasiaukojančia motina.

 

NĖŠČIOMS moterims jogos užsiėmimai vyksta pagal specialią metodiką. Prisijungti prie grupės galite bet kuriuo metu nuo 12-os nėštumo savaitės. Tereikia turėti patogią aprangą, kuri nevaržytų judesių. Batelių nereikia, kilimėlius ir dekius turime.

 

Vasaros metu užsiėmimai vyksta V (penktadieniais) nuo 17:30 val. Nuo spalio mėn. 4 d. užsiėmimai vyks VII (sekmadieniais) nuo 10:30 val. Užsiėmimo trukmė 1 val. 15 min. Minimali grupė 2 žmonės. Registracija būtina.

 

KAINOS

Užsiėmimas nėščiosioms (1 kartas) 10 EUR

 

INFORMACIJA

Telefonu 8 687 90404, el. paštu namaste@shanti.lt

Užsiėmimų tvarkaraštis

  Pradžia Pabaiga Mokytojas
Penktadienis 17:30 18:45 Aurelijus – Hamsa
Penktadienis
17:30 - 18:45 - Aurelijus – Hamsa -