"Galiu patvirtinti, jog joga efektyvus ir veiksmingas būdas tobulinti dvasią, kūną ir protą. Linkiu visiems ieškantiems fizinės ir dvasinės gerovės, tai atrasti mūsų jogos studijoje Shanti."

Aurelijus – Hamsa

PareigosVadovas ir Yogacharya
Patirtisnuo 2008 m.
Elektroninis paštasnamaste@shanti.lt
Biografija
Praktikuoju jogą nuo 2008 metų, ji pakeitė mano gyvenimą iš pagrindų. Už tai dėkoju jogos studijos įkūrėjai Rukmini. Tai gili ir tūkstantmečius siekianti filosofija bei sveikatingumo sistema paremta supančios aplinkos ir Savęs suvokimu. Domiuosi įvairiomis rytų filosofijos kryptimis, esu susipažinęs su įvairiomis jogos rūšimis, kinų Cigunu, japonų Reiki bei Budos mokymu. Ir tai tik dar kartą man įrodė, jog visos sistemos panašios ir papildančios viena kitą, kad viskas veda į Vienį.
 PERŽIŪRĖTI UŽSIĖMIMUS

APIE

Studijos A.Smetonos g. vadovas ir jogos (Yogacharya) bei Reiki meistras. Įgyjęs tarptautinės Yoga Alliance organizacijos, kuri nustato ir dalyvauja išlaikant aukštus jogos mokytojų bei mokyklų standartus, patvirtinimą kaip aukštos kvalifikacijos jogos mokytojas atitinkantis E-RYT 500 standartus. Veda daugelį studijoje vykstančių užsiėmimų – pradedančiųjų kursus, bendras pamokas, joga senjorams ir nėščiosioms bei meditacijas.