Senjorams

Pradėti užsiiminėti joga niekada ne vėlu. Nesvarbu, kiek jums metų – penkeri ar šimtas penkeri, – esate tokio amžiaus, kaip jaučiatės. Vėlesni gyvenimo metai iš tiesų gali tapti auksiniais, nes galima pakankamai laiko skirti fiziniam ir dvasiniam tobulėjimui. Daugumą vyresniojo amžiaus žmonių sveikatos problemų sukelia nepakankamas judėjimas, neteisingi mitybos įpročiai ir paviršutinis kvėpavimas. Tačiau kūnas turi neįtikėtiną galią atsistatyti, todėl pradėję daryti jogos pratimus, netrukus geriau miegosite, turėsite daugiau energijos ir pozityviau žvelgsite į gyvenimą. Būkite geri sau ir kantrūs savo kūno trūkumams. Po kelių mėnesių nustebsite pamatę, kad darote dalykus, kurie anksčiau atrodė neįmanomi. Kasdien darykite asanas, pranajamą ir medituokite, taip sumažės baimė ir vienatvės jausmas. Kūnas yra tik sielos instrumentas – tikroji savastis yra nemirtinga.

 

SENJORAMS užsiėmimai vyksta pagal specialią vyresnio amžiaus žmonėms pritaikytą metodiką. Prisijungti prie grupės galite bet kuriuo metu sulaukus 65 metų. Tereikia turėti patogią aprangą, kuri nevaržytų judesių. Batelių nereikia, kilimėlius ir dekius turime.

 

Užsiėmimai vyksta nuo spalio 8 d. iki balandžio 30 d. VII (sekmadieniais) nuo 9:15 val. Užsiėmimo trukmė 1 val. Minimali grupė 3 žmonės. Registracija būtina.

Sausio mėn. 25 d. ir vasario mėn. 4 d. užsiėmimų nebus!

KAINOS

Užsiėmimai senjorams (1 užsiėmimas) 5 EUR

 

NUOLAIDOS

Šeimos nariui – 10%.

 

INFORMACIJA

Telefonais 8 687 90404 ir (5) 2 767676, el. paštu namaste@shanti.lt ar skype shantijogoscentras

Užsiėmimų tvarkaraštis

  Pradžia Pabaiga Mokytojas
Sekmadienis 09:15 10:15 Aurelijus – Hamsa
Sekmadienis
09:15 - 10:15 - Aurelijus – Hamsa -

Informacija

 Savaičių skaičius100
 Kitas: 2018-01-21
 Dienos
Sk
REGISTRUOTIS

Tai yra demo parduotuvė testavimo tikslams - užsakymai nėra vykdomi. Nerodyti